بک لینک در سال ۲۰۱۹

همانطور که می دانیم دو نوع سئو داریم  ON PAGE SEO و OFF PAGE SEO یا به عبارتی سئو فعال و سئو غیر فعال ( بک لینک ) .

بنابراین اگر می خواهید رتبه های بالاتری را در  در گوگل بدست آورید، باید در سئو فعال و سئو غیرفعال کار کنید.در این راهنما، توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید وب سایت خود را برای جستجوگر سئو غیرفعال ( بک لینک ) بهینه سازی کنید.سیگنال های تبلیغاتی سئو غیر فعال یکی از مهمترین نشانه های رتبه بندی در گوگل است. سئو غیر فعال یا بصورت رایج همان “بک لینک ها” هستند.

برخی از شما ممکن است بگویند، بک لینک چیست؟

یک لینک در وبسایت شخص دیگری که به یک صفحه در وبسایت شما اشاره دارد، به عنوان یک بک لینک اطلاق می گردد.دریافت لینک ها از وبسایت های معتبر بالاتر، به شما در رتبه بندی بالاتر در Google کمک خواهد کرد. و اگر شما تعداد لینک هایی معتبری را برای سایت خود ساخته باشیدبیشتر باشد برای رتبه بندی گوگل شما عالی است.

گوگل سایتها را بررسی می نماید و بر اساسن نوع سئو فعال و غیر فعال و سیگنال های SEO  به دو صورت رتبه بندی می کند.

۱ -بک لینک های سطح صفحه
۲ – بک لینک های سطح دامنه

گوگل در مرحله اول لینک به صفحه اول را در نظر گرفته  و پس از آن  به لینک های سطح دامنه اهمیت می دهد.

و این به این معنی نیست که وب سایت هایی که تعداد بالایی بک لینک دارند، رتبه بیشتری را کسب خواهند کرد. و در اصل به معنی این است که

 وب سایت هایی که “تعداد بیشتری از لینک های با کیفیت” را به سایت خود اضافه می کنند در گوگل رتبه خواهند گرفت.

بله، دقیقا “کیفیت Backinks”.

حالا، چگونه می توانم بک لینک های  با کیفیتی را برای سایت خود بسازیم

بسیاری از تکنیک های سئو غیر فعال ( بک لینک ) وجود دارد که می توانید از آن برای ایجاد لینک های با کیفیت بالا به سایت خود استفاده کنید.و من به شما قول می دهم که این تکنیک های سئوغیر فعال کمک خواهد کرد که در گوگل رتبه بگیرید. و در اینجا به برخی از  تکنیک های موثر در سئو غیرفعال در سال ۲۰۱۹ اشاره می نماییم.

 تکنیک های ساخت بک لینک را با توجه به کارایی و محبوبیت آنها رتبه بندی می کنم.

۱. بک لینک مهمان

بک لینک مهمان یکی از معروف ترین و موثرترین روش های ایجاد لینک های با کیفیت بالا به سایت شما می باشد. شما باید سایت های مرتبط به کار  خود را پیدا کنید و سپس در خواست لینک نماید.و با ایجاد محتوای غیر کپی از آنها بخواهید آنها را در وب سایت خودشان منتشر کنید.

۲. بک لینک وب ۲.۰

 بک لینک WEB 2.0 دومین مورد منفعل غیرفعال صفحه اصلی SEO است. این نیز یکی از موثرترین تکنیک های خارج از صفحه SEO است که توسط متخصصان سئومورد استفاده قرار می گیرد.

برای انجام وب ۲.۰ شما باید از وب سایت های رایگان ,سایت هایی مانند blogger.com، wordpress.com، tumblr.com و weebly.com ایجاد  لینک نمایید.این سایت ها به عنوان سایت های وب ۲.۰ شناخته می شوند. نام دامنه آن شبیه این https://www.yourdomain.blogspot.com خواهد بود

لینک  از این سایت ها بسیار مفید هستند. وبا ثبت پست و مقالات می توانید به سایت اصلی شما پیوند داشته باشند. به این ترتیب شما لینک های با کیفیت بالا را به سایت خود می سازید.

 

۳. شبکه های  اجتماعی

سایت های شبکه اجتماعی در گرفتن لینک ها به سایت شما مفید هستند. و بهترین بخش این است که “بک لینک در شبکه های اجتماعی رایگان است”. شما فقط باید محتوای منتشر شده خود را در سایت های شبکه اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید.

برای انجام لینک شبکه اجتماعی یا به عبارتی سوشالها  فقط باید URL خود را که میخواهید به آن لینک دهید اضافه کنیدبرخی از سایت های مشهور و معروف شبکه های  اجتماعیfacebookو twetter, StumbleUpon و Scoop.it هستند.

 

۴. ارسال مقالات

ارسال مقالات نیز یکی از بهترین تکنیک های بک لینک است که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. در اینجا نیز مانند پست مهمان شما باید یک مقاله داشته باشید.هنگامی که یک مقاله دارید، می توانید به سایت های ارسال مقاله بروید و سپس فقط باید مقاله خود را در سایت های ارسال مقاله ارسال کنید.و به محض اینکه مدیر سایت، مقاله شما را تایید می کند و آن را منتشر می کند … شما یک لینک را به سایت خود اضافه می کنید.

 

۵. ارسال نظرات

برای ارسال نظرات در سایتها شما باید نام، ایمیل، عنوان، URL سایت و توضیحات را در سایت های ارسال نظر وب وارد کنید.

این همان چیزی است که شما باید وارد کنید تا بک لینک سایت خود را در بخش نظرات سایتهای مختلف ثبت نمایید . اما همیشه سعی نمایید در بخش نظرات سایت هایی که مرتبط با فعالیت سایت خود شما می باشند ارسال لینک نمایید.

 

۶. سایتهای ثبت مشاغل

شما باید کسب و کار خود را در سایت های لیست کسب و کار مختلف ثبت نمایید. شما باثبت  آدرس دفتر، نام کسب و کار، وب سایت، تلفن وایمیل را برای لیست آنلاین کسب و کار اضافه کنید.

 

156 بازدید